71 757 58 30

Wyjątkowo nowoczesne i praktyczne rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które szukają najlepszych sposobów na suche ręce. Syszarka-kran Dyson Airblade AB10 Tap Tall to urządzenie typu 2 w 1, które posiada nie tylko funkcję suszarki do rąk, ale i kranu. Ale tym, co najbardziej charakteryzuje tę suszarkę to szybkość i niezawodność działania.

Model Dyson Airblade AB10 Tap Tall został wyposażony w nowoczesny silnik Dyson o bardzo dużej mocy 1600 W. Dzięki niemu wydmuchiwane powietrze porusza się z prędkością aż 692 km na godzinę. Taka siła sprawia, że woda jest wprost „zdrapywana” z rąk – wystarczy jedynie 12 sekund, by te stały się całkowicie suche – żadna standardowa suszarka do rąk nie jest w stanie osiągnąć takiego wyniku. A dzięki temu, że obsługa jest bezdotykowa, cały ten proces jest nie tylko szybki, ale również łatwy i wygodny.

Korzystanie z suszarki-kranu Dyson Airblade AB10 Tap Tall jest higieniczne. Po pierwsze, filtr marki HEPA usuwa 99,9% bakterii z powietrza, które jest wydmuchiwane z urządzenia. Po drugie, suszarka jest wykończona cienką powłoką antybakteryjną, która nie pozwala na to, by na jej powierzchni utrzymywały się bakterie. Urządzenie jest także proekologiczne. Emituje ono do powietrza ponad połowę mniej szkodliwego dwutlenku węgla niż standardowe suszarki.

Suszarka-kran Airblade AB10 Tap Tall zalecana jest do umywalek wykonanych z ceramiki szczotkowanej stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone jest w praktyczny wysoki kran umywalkowy. Takie połączenie sprawia, że nie trzeba odchodzić od umywalki, by wysuszyć ręce po umyciu.

Suszarka-kran marki Dyson to rozwiązanie proponowane wszędzie tam, gdzie liczy się skuteczność połączona z komfortem użytkowania. Jednocześnie wart uwagi jest design urządzenia – nowoczesny, w srebrnym kolorze, a jednocześnie o uniwersalnym wyglądzie, który pasuje do każdej aranżacji wnętrza. Warto wybierać to urządzenie do takich miejsc jak firmy, biurowce, instytucje, centra i galeria handlowe, szkoły, uczelnie i tym podobne obiekty.