71 757 58 30

Każdy, kto korzysta z toalety publicznej lub firmowej, ceni sobie wygodę oraz szybkość – również w dziedzinie suszenia rąk. Rozwiązaniem, które z całą pewnością jest w stanie sprostać wszystkim tym wymaganiom jest urządzenie dwa w jednym, czyli suszarka-kran Dyson Airblade AB11Tap, które – jak nazwa sugeruje – łączy w sobie funkcję suszarki do rąk z kranem. Dzięki temu nie trzeba odchodzić od umywalki, by wysuszyć dłonie po ich umyciu – to pozwala nie tylko na oszczędność czasu, ale i przestrzeni w łazience.

Największym atutem tego modelu jest nowoczesny silnik Dyson, którego moc wynosi aż 1600 W. Jednocześnie urządzenie pozwala zaoszczędzić do 80% energii elektrycznej w porównaniu ze standardowymi suszarkami. Powietrze jest tu wydmuchiwane z prędkością aż 692 kilometrów na godzinę, dzięki czemu ręce stają się idealnie suche już po 12 sekundach, a cienki, silny strumień powietrza suszy jednocześnie obie dłonie.

Warto wybrać ten model nie tylko ze względu na wygodę i skuteczność działania, ale i na higieniczną pracę. Powietrze, które dostaje się do urządzenia, jest dokładnie oczyszczane – pozwala na to zastosowany filtr HEPA. Ponadto suszarka posiada powłokę antybakteryjną, która usuwa aż 99,9% bakterii z powierzchni urządzenia. Warto zwrócić uwagę także na to, że model Dyson Airblade AB11Tap jest ekologiczny nie tylko ze względu na niski pobór mocy, ale również dzięki bardzo niskiej emisji dwutlenku węgla do powietrza – w porównaniu ze standardowymi suszarkami do rąk, a nawet z ręcznikami papierowymi.

Suszarka z kranem Dyson zalecana jest do umywalek ceramicznych lub wykonanych ze stali nierdzewnej szczotkowanej (nie radzi się łączenia jej z umywalką chromowaną oraz błyszczącą). To doskonałe rozwiązanie do toalet publicznych, znajdujących się na dworach, w szkołach, na uczelniach, w centrach handlowych, instytucjach i w tym podobnych miejscach. Nowoczesny design i szary kolor sprawiają, że suszarka-kran będzie pasować do każdej aranżacji wnętrza łazienki, zarówno klasycznej, jak i o charakterze nowoczesnym.