71 757 58 30

Suszarka do rąk Dyson Airblade AB 12 V Nickel to rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób. Wystarczy 10 sekund, by twoje ręce stały się higienicznie suche już w 10 sekund i to przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej – nowoczesny silnik o mocy 1600 W potrzebuje około 80% mniej prądu niż standardowe suszarki do rąk, działając jednocześnie dużo szybciej. Model ten jest także o wiele zdrowszy dla środowiska naturalnego – wydziela znacznie mniej dwutlenku węgla od innych rozwiązań, a więc od pozostałych suszarek oraz od ręczników papierowych. W porównaniu z nimi jest on również tańszy i wygodniejszy w eksploatacji.

Korzystanie z suszarki do rąk Dyson Airblade AB 12 V Nickel jest higieniczne. Podczas gdy inne pobierają i wydmuchuj zanieczyszczone powietrze, co w porównaniu z nie do końca wysuszonymi rękami sprawia, że na dłoniach pozostaje wiele bakterii, tu pozostają one higieniczne suche. Po pierwsze, urządzenie posiada nowoczesny i bardzo skuteczny filtr HEA, a po drugie jest pokryty cienką antybakteryjną powłoką, która zabija z powierzchni aż 99,9% bakterii. Korzystanie z tego rozwiązania jest nie tylko zdrowe i bezpieczne, ale także bardzo komfortowe – urządzenie obsługiwane jest w sposób bezdotykowy, a cienki strumień powietrza precyzyjnie suszy obie dłonie jednocześnie.

Tym, co wyróżnia suszarkę do rąk Dyson Airblade AB 12 V Nickel, to nie tylko innowacyjne rozwiązania i wysoka jakość, ale także nowoczesny design. Urządzenie ma zgrabny kształt i modny, srebrny kolor, który doskonale będzie współgrał z każdą aranżacją łazienki. Kształt przypomina literę V, a innowacyjna konstrukcja sprawia, że odstaje ona od ściany jedynie 10 cm.

Suszarka Dyson Airblade AB 12 V Nickel jest polecana wszędzie tam, gdzie rejestruje się duży ruch w łazienkach i toaletach. To doskonałe rozwiązanie dla firm, instytucji, szkół, uczelni, galerii handlowych i tym podobnych obiektów. Dzięki niewielkiej przestrzeni, której urządzenie potrzebuje, można zmieścić je w każdej łazience.