71 757 58 30

Wygoda, skutecznie wysuszone dłonie i oszczędność miejsca? To możliwe dzięki innowacyjnej suszarce do rąk Dyson Airblade AB09 Tap Short, to urządzenie połączone z kranem. Takie rozwiązanie sprawia, że po umyciu rąk nie trzeba odchodzić od umywalki, by móc w pełnym komforcie wysuszyć swoje dłonie. Dostępny tu model występuje w połączeniu z kranem typu niskiego.

Urządzenie jest obsługiwane bezdotykowo – działa na zasadzie fotokomórki, co więcej, posiada automatyczny wyłącznik, który uruchamia się po upływie 30 sekund (zapobiega to niepotrzebnej pracy). Suszarka została wyposażony w energooszczędny i o wysokiej mocy silnik Dyson (1600 W), który tworzy silny strumień powietrza, będący w stanie wysuszyć obie ręce jednocześnie w zaledwie 12 sekund. Wydmuchiwanie powietrze porusza się z prędkością aż 692 km/h, a zakres temperatury w czasie pracy mieści się w granicach od 0 do 40 stopni Celsjusza.

Stosowanie suszarka-kranu Dyson Airblade AB09 Tap Short zapewnia maksymalną i higieniczną świeżość rąk. Produkt został wykończony cienką warstwą antybakteryjną, która zabija aż 99,9% bakterii, które mogą potencjalnie znaleźć się na urządzeniu. Z kolei filtr HEPA skutecznie oczyszcza powietrze, które przepływa przez urządzenie. Suszarka jest przyjazna nie tylko dla użytkowników, ale i dla środowiska naturalnego, gdyż wyróżnia się wyraźnie niższą emisją dwutlenku węgla.

Suszarka posiada kran, który umożliwia przepływ do 4 litrów wody na minutę oraz ciśnienie od 1 do 8 bar. Istnieje możliwość regulacji temperatury wody wraz z zastosowaniem termostatu (opcjonalnie, brak w zestawie). Produkt polecany jest do umywalek wykonanych z ceramiki lub stali nierdzewnej szczotkowanej.

Suszarka do rąk Dyson Airblade AB09 Tap Short to także nowoczesny design, oraz uniwersalny szary kolor, który doskonale pasuje do każdej łazienkowej aranżacji. Rozwiązanie polecane jest do miejsc, w których liczy się szybkość, wygoda i oszczędność idące w parze ze skutecznością działania. Szkoły, uczelnie, instytucje, biurowce, toalety na dworcach, w hipermarketach itp. – to obiekty, dla których suszarka z funkcją kranu została stworzona.