71 757 58 30

Jeśli poszukujesz niezawodnej suszarki do rąk, model Dyson Airblade AB14 z pewnością spełni twoje oczekiwania. To produkt dla najbardziej wymagających osób. Energooszczędny silnik o dużej mocy zapewnia szybkie i ekonomiczne działanie, w konsekwencji czego dłonie są higieniczne suche już w 10 sekund. Żadne inne rozwiązanie niż suszarki Dyson nie są w stanie zapewnić takiego efektu.

Zamontowany w urządzeniu silnik Dyson V4 powoduje, że woda jest wprost „zdrapywane” z powierzchni dłoni za pomocą silnego strumienia powietrza, który już w 10 sekund dokładnie osusza obie dłonie. Ponadto suszarka pracuje do 50 procent ciszej niż inne tego rodzaju urządzenia, co wpływa na zwiększony komfort użytkowania. Obsługa odbywa się w sposób całkowicie bezdotykowy.

Korzystanie z modelu Dyson Airblade AB14 jest nie tylko skuteczne i wygodne, ale również higienicznie świeże. Blisko sto procent (99,9%) bakterii, które znajdują się w powietrzu jest usuwanych dzięki wykorzystaniu filtru HEPA. Sama powierzchnia urządzenia jest wolna od bakterii – posiada antybakteryjną powłokę, równie skuteczną jak filtr. Nie ma drugiego tak bezpiecznego pod tym względem urządzenia. Co więcej, suszarki Dyson są dla środowiska, wytwarzając znacznie mniej dwutlenku węgla od innych urządzeń służących do suszenia rąk. Urządzenie te pokochasz także za niskie koszty eksploatacji – są o wiele tańsze w utrzymaniu niż pobierające dużo energii inne suszarki czy nawet stosowanie ręczników papierowych.

Dostępny tu model suszarki Dyson Airblade AB14 występuje w kolorze szarym. Ta uniwersalna barwa w połączeniu z nowoczesnym designem sprawia, że urządzenie będzie dobrze prezentować się w każdej łazience, bez względu na rodzaj zastosowanej aranżacji wnętrza. Suszarka polecana jest wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i skuteczność działania oraz niskie koszty. To idealne rozwiązanie dla takich miejsc jak toalety na dworach, w galeriach handlowych, w szkołach, na uczelniach, w biurowcach, w siedzibach firm i w tym podobnych obiektach.