71 757 58 30
Cena: 5399 PLN
szt.

Suszenie rąk może być prawdziwą przyjemnością, jeśli wybierzesz suszarkę do rąk Dyson Airblade AB 14 w kolorze białym. Urządzenie jest nie tylko bardzo skuteczne i szybkie w działaniu, ale również higieniczne, przyjazne dla środowiska, wytrzymałe i komfortowe. Największym atutem jest tu innowacyjnej konstrukcji mocny silnik Dyson V4, który zapewnia niezawodną skuteczność – wystarczy 10 sekund, by obie dłonie stały się idealnie suche. Ponadto suszarka wyróżnia się przyjazną dla słuchu pracą – jest o 50 procent bardziej cicha niż tradycyjne rozwiązania. Cienki strumień powietrza porusza się z olbrzymią prędkością (ok. 650 km na godzinę), która sprawia, że suszarka Dyson jest najlepszym rozwiązaniem przystosowanym do suszenia rąk. Mimo ogromnej mocy suszarka pobiera o wiele mniej energii elektrycznej – nawet do 80 procent mniej.

Suszarka do rąk Dyson Airblade AB 14 jest nie tylko bardzo skuteczna, ale i higieniczna. W odróżnieniu od zwykłych tego typu urządzeń zanim wydmucha powietrza, dokładnie je oczyszcza, zabijając bakterie. Pozwala na to nowoczesny filtr HEPA (przechwytuje on 99,9 procent bakterii znajdujących się we wciąganym powietrzu) oraz specjalna powłoka antybakteryjna, która zapewnia stałą ochronę przed bakteriami na powierzchni urządzenia. Ponadto podczas pracy tego modelu do środowiska trafia o wiele mniej dwutlenku węgla niż w przypadku zwykłych suszarek, a nawet ręczników papierowych, które są najbardziej nieekonomicznym sposobem na suche dłonie.

Obsługa oferowanej tu suszarki jest prosta i bezdotykowa, z kolei wykorzystany materiał sprawia, że jest to jedna z najbardziej wytrzymałych tego typu urządzeń, dzięki czemu można śmiało wieszać ją w miejscach publicznych, takich jak toalety na dworcach czy w centrach handlowych. To także rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w biurach, firmach, marketach, w szkołach, na uczelniach i w tym podobnych obiektach. Ciekawy, nowoczesny, a jednocześnie uniwersalny design sprawia, że to białe urządzenie będzie się ładnie prezentowało w każdej przestrzeni, bez względu na rodzaj zastosowanej aranżacji.