71 757 58 30
Cena: 4305 PLN
szt.

Czy wiesz, że Twoje ręce mogą być suche już w 10 sekund – i to w higieniczny, prosty sposób? Wystarczy, że skorzystasz z suszarki do rąk Dyson Airblade AB 12 V. To urządzenie charakteryzuje się nowoczesną technologią, która sprosta potrzebom najbardziej wymagających osób. Tym, co odpowiada za wielką moc suszarki, jest cyfrowy silnik Dyson, którego moc wynosi aż 1600 W, a jednocześnie zużywa ok. 80% energii od tradycyjnych suszarek. Cienki, poruszający się z dużą siłą, strumień powietrza błyskawicznie usuwa wodę z obu dłoni jednocześnie. Ponadto jest ona obsługiwana w sposób całkowicie bezdotykowy i komfortowy. Z kolei nowoczesna konstrukcja sprawia, że urządzenie zajmuje niewiele miejsca i okazuje się ciekawym elementem aranżacyjnym łazienki – odstaje jedynie 10 cm od ściany. Z kolei biały kolor nadaje nowoczesnemu kształtowi nutę klasycznej elegancji, która doskonale będzie współgrać z każdą aranżacją.

Suszarka do rąk Dyson Airblade AB 12 V działa higienicznie, bo w przeciwieństwie do tradycyjnych tego typu urządzeń zabija bakterie z powietrza, które się do niej dostaje – dzięki temu wydmuchiwane powietrze jest dokładnie oczyszczone. A to w połączeniu z krótkim czasem suszenia (10 s) sprawia, że ręce są nie tylko czyste, ale i higieniczne. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu trwałej powłoki antybakteryjnej (usuwa 99,9 % bakterii) oraz dzięki skutecznemu filtrowi HEPA.

To urządzenie jest doskonałym wyborem dla osób dbających o środowisko. Podczas pracy produkuje ono o wiele mniej dwutlenku węgla niż standardowe suszarki oraz ręczniki papierowe. Okazuje się ona ponadto wyraźnie tańszą eksploatacją i większą wygodą od pozostałych rozwiązań służących do suszenia rąk.

Model Dyson Airblade AB 12 V polecany jest wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość, wygoda, ale i higiena. Suszarka została dopuszczona do wykorzystywania w miejscach, w których produkowana jest żywność zgodnie z systemem HCCP. Doskonale sprawdzi się także w łazienkach należących do firm, centr handlowych, szkół i uczelni oraz innych miejsc, w których obserwuje się większy ruch osób.