71 757 58 30

Higowi Partnerzy

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenia Wrocław

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenia Wrocław
Higowa kategoria:
Higowy opis firmy:

Agencja ubezpieczeniowa Optima od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w sprzedaży oraz obsłudze ubezpieczeń od największych i najbardziej renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zakres jej działań obejmuje zarówno porównanie na życzenie klienta szeregu ofert dostępnych na rynku, jak i ich dopasowanie do faktycznych potrzeb. Optima gwarantuje kompleksową obsługę w obszarze ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz na życie.

Kluczem sukcesu firmy i tysięcy zadowolonych klientów jest stawianie przez zespół agencji na najlepszą jakość ubezpieczenia, jego szeroki skład i obszerny wachlarz korzyści dla docelowego klienta. Korzystając z pomocy multiagencji Optima przy doborze ubezpieczenia dla siebie, firmy czy rodziny, ma się zapewnione najwyższe standardy, uczciwość, rzetelność i w razie potrzeby, szybką likwidację szkody.

Optima świadczy też usługi doradcze, pozwala na oszczędność czasu, jaki wiąże się z wyborem ubezpieczenia oraz dba o dodatkowe zniżki dla klientów i kompleksową obsługę polisy.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Higowa strona:
Higowy nr telefonu:
575115015
Higowy NIP:
9661512730
Higowy REGON:
020539083
Higowy adres:
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław
  • Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenia Wrocław