71 757 58 30

Higowi Partnerzy

Opakowania Foliowe z firmy ARGRA

Opakowania Foliowe z firmy ARGRA
Higowa nazwa firmy:
Opakowania Foliowe z firmy ARGRA
Higowa kategoria:
Higowy opis firmy:

ARGRA działa na rynku od 1997 roku. Siedziba znajduje się dogodnej lokalizacji na trasie S8, Wrocław – Warszawa. Firma zajmuje się zaawansowaną produkcją folii i opakowań foliowych wykonanych z surowca polietylenowego LDPE oraz HDPE. Przedsiębiorstwo działa w oparciu o innowacyjne technologie produkcyjne w celu zapewnienia wysokiej jakości wyrobów.

Firma dostarcza worki na śmieci w wielu kolorach, tak aby ułatwić segregację. Wśród produktów dostarczanych przez ARGRA można znaleźć ekologiczne worki na śmieci, wytrzymałe worki na odpady oraz reklamówki na zakupy. ARGRA stale wychodzi naprzeciw swoich klientów, wzbudza zaufania do odbiorców i zyskuje satysfakcje z innych strony. Firma dokłada wszelkich starań, aby realizować zamówienia w jak najkrótszym czasie.

W celu zwiększenia zadowolenia klientów przedsiębiorstwo stale unowocześnia swoje zaplecze techniczne i park maszynowy. Na wysoką pozycję firmy na rynku wpływa produkcja zgodna z normami prawnymi, wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie.

ARGRA Opakowania Foliowe

 

Higowa strona:
Higowy nr telefonu:
512112760
Higowy NIP:
9111563998
Higowy REGON:
23438630
Higowy adres:
ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica
  • Opakowania Foliowe z firmy ARGRA