71 757 58 30

Higowi Partnerzy

Naprawa telefonów – ForceGSM Wrocław

Naprawa telefonów – ForceGSM Wrocław
Higowa nazwa firmy:
Naprawa telefonów – ForceGSM Wrocław
Higowa kategoria:
Higowy opis firmy:

Masz problem ze swoim telefonem,który jest Ci niezbędny w Twojej pracy lub prowadzeniu biznesu skontaktuj się z firmą Force GSM, która na rynku usług telekomunikacyjnych działa już ponad 10 lat, a zadowolenie i satysfakcję Klienta stawiając zawsze na pierwszym miejscu. Początkowo firma zajmowała się tyko sprzedażą telefonów komórkowych oraz akcesoriów do nich, z czasem rozszerzając działalność o usługi serwisowe.

ForceGSM - naprawa telefonów Wrocław

Na początku były to proste sprawy związane z usunięciem na przykład blokady sim-lock,póżniej Force GSM zaczęła wykonywać bardziej skomplikowane naprawy serwisowe. Gwarancją usług świadczonych na najwyższym poziomie jest to, że w firmie jest zatrudniony zespół świetnie wykwalifikowanych techników, którzy pomogą w każdej sytuacji. A więc co jest w ofercie. Otóż znajdziesz tutaj serwis telefonów komórkowych oraz laptopów, serwis wysyłkowy, gdzie musisz tylko wypełnić stosowny formularz zgłoszeniowy, a firma wyśle do Ciebie kuriera, który odbierze uszkodzony telefon i po naprawie zostanie on odesłany pod wskazany adres nawet w ciągu 24 godzin!

Ale to jeszcze nie wszystko, Force GSM ma dla Ciebie ofertę mobilnego serwisu, gdzie technicy przyjadą i wykonają usługę we wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie. Prowadzony jest również serwis dla firm. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty odwiedź stronę internetową forcegsm.pl.

ForceGSM

Higowa strona:
Higowy nr telefonu:
783675000
Higowy NIP:
8842510527
Higowy REGON:
021020124
Higowy adres:
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
  • Naprawa telefonów – ForceGSM Wrocław