71 757 58 30

Higowi Partnerzy

Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław

Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
Higowa nazwa firmy:
Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
Higowa kategoria:
Higowy opis firmy:

Studio Mebli bowArte to prężnie rozwijająca się firma meblowa, która znajduje się we Wrocławiu. Ich pasją jest tworzenie ponadczasowych mebli vintage połączonych ze współczesnym designem. Wszystkie produkty oferowane przez firmę są jednymi z rzadkich występujących modeli, które są coraz trudniej dostępne na rynku. Zalicza się do nich meble z okresu PRL, oraz dodatki z ubiegłego stulecia - secesje, bauhaus, art deco.

Meble vintage Wrocław fot.1

Bogata oferta składająca się z przedmiotów takich jak krzesła, fotele, stoliki, sofy i narożniki, regały, lampy oraz łóżka, pozwala na wybranie tej jedynej idealnie pasującej rzeczy do naszej wymarzonej wizji wnętrza pokoju. Dostępne są również liczne dodatki mające na celu wnieść odpowiedni klimat do pomieszczenia.

Meble vintage Wrocław fot.2

BowArte cechuje niezwykła staranność i pasja włożona w każdy przedmiot, który ma przypominać tylko najlepsze chwile. Materiały najwyższej jakości, miękkie obicia, wyjątkowy, ponadczasowy wygląd to tylko kilka zalet jakie niosą ze sobą meble od bowArte. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta pozwala na znalezienie idealnego mebla.

Studio Mebli bowArte

Higowa strona:
Higowy nr telefonu:
505036535
Higowy NIP:
5531630558
Higowy REGON:
383084129
Higowy adres:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław