71 757 58 30

Higowi Partnerzy

Montaż klimatyzacji Wrocław – firma Swan-Klim

Montaż klimatyzacji Wrocław – firma Swan-Klim
Higowa kategoria:
Higowy opis firmy:

Swan-Klim to firma, która ma swoją siedzibę we Wrocławiu, działając na terenie miasta, jak również w jego bliskich okolicach. Zapraszamy do umówienia się z naszymi specjalistami na rozmowę, jeżeli interesuje Was założenie klimatyzacji i wszystko co jest z tym związane. Oferujemy Wam sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych, sporządzanie dokumentacji podwykonawczej oraz kompletną dostawę i montaż wentylacji/klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Zajmujemy się także montażem instalacji chłodniczych, sanitarnych i technologicznych. Swan-Klim swoim klientom proponuje także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Możecie korzystać z naszych usług również wtedy, kiedy potrzebne są Wam pomiary i regulacja parametrów pracy urządzeń.

Dokonujemy analizy technicznej i wykonujemy jeszcze wiele innych prac. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszej oferty, jak wielu innych naszych klientów. Zawsze stajemy na wysokości zadania. W razie dodatkowych pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do Swan-Klim.

Higowy nr telefonu:
880515087
Higowy NIP:
8842510102
Higowy REGON:
021324284
Higowy adres:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
  • Montaż klimatyzacji Wrocław – firma Swan-Klim