71 757 58 30

Higowi Partnerzy

Energotel Warszawa – pomiary natężenia oświetlenia

Energotel Warszawa – pomiary natężenia oświetlenia
Higowa kategoria:
Higowy opis firmy:

Energotel to firma z Warszawy, która działa w branży usług energoelektrycznych i telekomunikacyjnych już od ponad dwudziestu lat. Wysoko wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem, zajmują się m.in wykonywaniem nowoczesnych instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Firma posiada także specjalistyczne przyrządy pomiarowo-kontrolne, dzięki czemu świadczy usługi w zakresie okresowych pomiarów elektrycznych.

Możliwe jest wykonanie m.in pomiaru rezystencji izolacji przewodów, pomiaru natężenia światła czy sprawdzenie skuteczności ochrony przeciwpożarowej. Energotel to firma w pełni profesjonalna, która posiada wszelkie potrzebne certyfikaty uprawniające do wykonywania instalacji oraz pomiarów zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Ponadto Energotel cechuje się pełnym zaangażowania podejściem do klienta, a przed wykonaniem usługi może sporządzić kosztorys i doradzić w wyborze najlepszego rozwiązania instalacyjnego. Firma zapewnia wysoki standard wykonania i bezawaryjność, posiada liczne referencje od zadowolonych z usług klientów.

Higowy nr telefonu:
228375716
Higowy NIP:
8821939001
Higowy REGON:
020642326
Higowy adres:
Al. Prymasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa