71 757 58 30

Higowi Partnerzy

Wilczynsky – Oklejanie samochodów

Wilczynsky – Oklejanie samochodów
Higowa nazwa firmy:
Wilczynsky – Oklejanie samochodów
Higowa kategoria:
Higowy opis firmy:

Twoje ukochane auto zaczyna trochę Ci powszednieć? Zamiast go lakierować, możesz wykorzystać najszybciej rozwijającą się dziedzinę stylizacji i personalizacji samochodów, czyli oklejanie samochodów folią. Wykorzystując tą technikę możesz szybko i bezpiecznie całkowicie zmienić oblicze Twojego samochodu. Folie imitują lakier i zachowują się dokładnie tak samo pod względem koloru, struktury oraz zachowania. Możemy również wybrać, jak ma się odbijać od światła, wybierając z trzech rodzajów folii - połysk, satyna oraz mat.

Firma Wilczynsky stosuje materiały najlepszych, światowych firm, aby zapewnić wieloletnią gwarancję i możliwość powrotu do stanu pierwotnego bez uszczerbku dla oryginalnego lakieru. Firma oferuje także oklejanie w celu brandingu, czyli zastosowanie na samochodzie reklamy, która wyróżni go w tłumie i pozwoli Twojej firmie rozpowszechnić markę i szerzej zaistnieć na rynku.

Wilczynsky specjalizuje się w auto detailingu i oprócz oklejania samochodów oferuje także powłoki ceramiczne, polerowanie, woskowanie, folie ochronne, pranie tapicerek, przyciemnianie szyb, odnowienie wnętrza samochodu i profesjonalne mycie samochodu. To firma, dla której pięknie zadbane samochody to pasja i dlatego zajmują się najwyższej klasy pielęgnacją samochodów i motocykli, aby wyróżniały się z tłumu. Jeśli Twój samochód już nie wygląda tak dobrze, jak kiedyś, a zależy Ci na jego wyglądzie, to dobra opcja dla Ciebie.

Higowy nr telefonu:
717351727
Higowy NIP:
8952095058
Higowy REGON:
365477452
Higowy adres:
ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław