71 757 58 30

Higowi Partnerzy

Liquid Technologies – Preparat do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies – Preparat do czyszczenia klimatyzacji
Higowa kategoria:
Higowy opis firmy:

Klimatyzacje oraz urządzenia chłodnicze i wentylacje wymagają stosowania środków chemicznych, które będą działały przeciwko pojawianiu się pleśni, grzybów i bakterii. Płyny używane do czyszczenia mają jednocześnie właściwości odtłuszczające. Można się w nie zaopatrzyć u producenta urządzeń, który oferuje preparaty do czyszczenia oraz konserwacji klimatyzacji. Dostępne są płyny do rozcieńczania lub gotowe do użycia bez wcześniejszego przygotowania, a także preparaty do czyszczenia w postaci pianki lub aerozolu.

Wrocławska firma Liquid Technologies zajmuje się wytwarzaniem produktów chemicznych o profesjonalnym przeznaczeniu. W ofercie firmy jest także preparat do czyszczenia klimatyzacji. Wiedza specjalistów z dziedziny chemii, energetyki oraz systemów wentylacji i klimatyzacji, poparta doświadczeniem badawczym zdobytym na Politechnice Wrocławskiej, zaowocowała wyprodukowaniem wysokiej jakości preparatów.

Liquid Technologies oferuje linię produktów o nazwie HVACInternal, będących profesjonalnymi preparatami do czyszczenia klimatyzacji. Skutecznie niwelują brud i kurz, tłuszcz gastronomiczny oraz oleje i smary, a także osady tytoniowe. Każdy preparat do czyszczenia klimatyzacji oferowany przez Liquid Technologies jest przyjazny środowisku i nie zagraża ludzkiemu zdrowiu.

Higowa strona:
Higowy nr telefonu:
571380888
Higowy NIP:
8982237296
Higowy REGON:
368412743
Higowy adres:
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław