71 757 58 30

Higowi Partnerzy

DealMax – Sprzątanie hal przemysłowych

DealMax – Sprzątanie hal przemysłowych
Higowa kategoria:
Higowy opis firmy:

DealMax to wrocławska firma oferująca szeroko rozumiane usługi porządkowe. Jeśli potrzebujesz kogoś, by zajął się umyciem okien (nawet jeśli mieszkasz w wysokim budynku), odpylaniem hal produkcyjnych, myciem elewacji (również na wysokości), a nawet głębokim doczyszczaniem po pożarze - jesteśmy kimś, kto może Ci pomóc.

W naszej ofercie znajduje się również polimeryzacja podłóg, czyszczenie kostki brukowej, czyszczenie i impregnacja posadzek betonowych i przemysłowych, oraz sprzątanie obiektów przemysłowych. Jesteśmy pewni, że nasza firma sprzątająca jest w stanie wykonać każde zlecenie, obejmujące także sprzątanie specjalistyczne.

Jedną z naszych najpopularniejszych usług jest sprzątanie hal przemysłowych. Utrzymywanie czystości w miejscu pracy jest istotne nie tylko z punktu wizerunkowego, ale również znacząco przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy. Oferujemy sprzątanie hal przemysłowych nie tylko istniejącym podmiotom, ale również tym, dopiero rozpoczynającym działalność i przygotowują się do rozpoczęcia produkcji. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanej pracy związanej ze sprzątaniem hal przemysłowych m.in. dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych na rynku maszyn czyszczących.

Higowy nr telefonu:
603427918
Higowy NIP:
8982132700
Higowy REGON:
361965628
Higowy adres:
ul. Wiązowa 66 53-119 Wrocław