71 757 58 30

Higowi Partnerzy

DealMax – Sprzątanie hal przemysłowych

DealMax – Sprzątanie hal przemysłowych
DealMax – Sprzątanie hal przemysłowych

DealMax to wrocławska firma oferująca szeroko rozumiane usługi porządkowe. Jeśli potrzebujesz kogoś, by zajął się umyciem okien (nawet jeśli mieszkasz w wysokim budynku), odpylaniem hal produkcyjnych, myciem elewacji (również na wysokości), a nawet głębokim doczyszczaniem po pożarze - jesteśmy kimś, kto może Ci pomóc.

W naszej ofercie znajduje się również polimeryzacja podłóg, czyszczenie kostki brukowej, czyszczenie i impregnacja posadzek betonowych i przemysłowych, oraz sprzątanie obiektów przemysłowych. Jesteśmy pewni, że nasza firma sprzątająca jest w stanie wykonać każde zlecenie, obejmujące także sprzątanie specjalistyczne.

Jedną z naszych najpopularniejszych usług jest sprzątanie hal przemysłowych. Utrzymywanie czystości w miejscu pracy jest istotne nie tylko z punktu wizerunkowego, ale również znacząco przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy. Oferujemy sprzątanie hal przemysłowych nie tylko istniejącym podmiotom, ale również tym, dopiero rozpoczynającym działalność i przygotowują się do rozpoczęcia produkcji. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanej pracy związanej ze sprzątaniem hal przemysłowych m.in. dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych na rynku maszyn czyszczących.

603427918
8982132700
361965628
ul. Wiązowa 66 53-119 Wrocław